27 Ocak 2014 #2259062

Vodafone Net Haksız İcra Takibi

2008 yılında eski adı Koçnet olan şimdiki adı Vodofone.Net'ten internet hattımı 2008 Haziran ayında müşteri temsilcini arayıp borcu yoktur onayı aldıktan sonra kapattırdım. Hattımı kapattırdıktan 4 yıl sonra Vodafonet.Net tarafıma hiçbir bilgi vermeden tarafıma haksızca icra takibi başlatıp beni mağdur etti. Kendileri de ses kaydı mevcut olmasına rağmen bunu dikkate almayıp girişimlerimi sonuçsuz bırakmaktadır.


Başvurularımı cevap verilmiştir sorumsuzluğu ile cevaplayıp çözüm yolundaki arayışlarımı tıkamaktadır. İcra öncesi 4 yıl boyunca bana neden hiçbir bilgilendirmede bulunulmamıştır, borcumunun neden olduğunu bile kendileri bilmiyor, lütfen mağduriyetim giderilsin.

Mehmet 188 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet19 Şubat 2014

    Müşteri temsilcisi tekrar bana geri dönüş yapacağını söylemesine rağmen hala aranmadım.

  • Vodafone Net Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön