19 Şubat 2013

Vodafone Net Geri Verdiğim Modem İçin 150 TL İstiyor!

Abone olurken modem sizde kalacak dendiği halde modem ücreti olarak 150 TL istenmektedir. Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede modemden vaz geçtiğimi ve bende kalması gerektiği halde iade etmek istediğim söyledim. Müş. Tems. ise kayıt oluşturayım, sizinle bağlantı kurulsun, kurye ile iade edersiniz. Biz de 150TL yi düşeriz demişti. Hala bekliyorum. Arayan yok. Sadece ödemenizi yapmadınız diye robotik kadın. Abonelik numaramı güvenlik sebebiyle burada yayınlamak istemiyorum.

Mehmet 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mehmet20 Şubat 2013

    Modem iade edilmedi diye istenen ücret.

  • Mehmet20 Şubat 2013

    NOT: Sözleşmedeki 24 aylık taahhüt sona erdikten abonelik iptali sonrası meydana gelen bir durumdur. Modem bende kalması gerekirken abonelik iptalinden sonra modem iptal edilmedi diye 150 TL isteniyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön