18 Nisan 2014

Vodafone Net Fatura Şok Etti!

Aylık 6 gb'lık net kullanıcısıyım. Aylık 40 tl fatura ödüyorum.Geçen ay itibariyle 6 gb'lık netin başlatılmamış olduğunu fark ettim ama bana başladığına dair mesaj gelmişti.

Bunun üzerine birçok kez müşteri hizmetlerini aradım Vodafone Net internet sitesi sisteminde başlatılmamış olduğunu gördüğümü söyledim ve internete girildikçe ücrette artıyordu. Onlar da bana fatura kesim tarihinde fazla olan ücret düşüp sabit ödediğim fiyatın faturada geleceğini söylediler.

6 gb'lık netimin o ay için başladığını belirttiler. Hem de kaç kere aramama rağmen hep aynı cevabı aldım. Daha sonra fatura geldi ve şok oldum. 135 tl! Yine aradığımda müşteri hizmetleri sisteminden hiçbir bilgi alamadım!

Metin 87 Okunma

Cevaplar

  • Metin21 Nisan 2014

    Yüzde Yüz haksız oldukları konuda kıllarını kıpırdatmadılar. Vodafonedan tiksindim taahhütüm dolduğu gün değiştiriyorum tüm hatlarımı.

  • Vodafone Net Temsilcisi18 Nisan 2014

    Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön