10 Mayıs 2013 #1791175

Vodafone Net Ekipman Düzenlemesi!

Bundan 3 ay önce BİRİ interneti kapattırdık Ttnet'e geçtik fakat bizden 'Ekipman Düzenlemesi' adı altında 150 tl para istiyorlar, 30/04/2013 tarihinde fatura kesmişler. Müşteri hizmetlerini arayıp 3 ay evvel abonoeliğimin süresinin dolduğunu ve başka servis sağlayıcıyua geçtiğimi, bu faturanın ne faturası olduğunu sorduğumda "modem faturası" olduğu söylendi.


Sözleşmeye ve abonelik süresine dahil olan modemin abonelik bitince parasının istenmesi gibi sözleşmeye aykırı bir şey sebebi ile fatura gönderilmesini kınıyorum. Bu faturayı kesinlikle ama kesinlikle ödemeyeceğimi bildiririm. Gereği yapılarak faturanın iptal edilmesini rica ederim.

Zafer 65 Okunma

Cevaplar

  • Zafer27 Haziran 2013

    bahsi geçen fatura ile ilgili tahsilatı kredi kartı otomatik ödemeden tahsil etmiş firma.. aradan bir kaç gün geçmiş ve pişkin pişkin arayıp başka vadofone hizmetlerinden yararlanıp yaralanmayacağımı sormuşlardır. hem tahsilat arkasından dalga geçer gibi aramaları derken resmen irite oldum ve bu firma ile ilgili bundan sonra bir daha ne ürün ne de hizmet almamaya dair kendi kendime söz verdim. soran olursa da kesinlikle hakkında iyi konuşmayacağım ve başıma gelenleri anlatacağım...iş bu haliyle "şikayet var" tüketicinin sonuç alması konusunda daha tutarlı ve tüketiciyi koruma adına çözümler üretmesini isterim. yoksa kuru kuru aşağıdaki firma yazısı gibi saçmalıklarla bir yere varılma şansı yok..tşk.ler.

  • Vodafone Net Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön