09 Ekim 2014
Yorum Yap
#2738062

Vodafone Net Bıktık Bu İnternet Kopması Ve Yavaşlıktan!

Yaklaşık 3 yıldır Vodafone Net'teyim zaten internet hızı düşük birde üstüne günde en az 30-40 kez bağlantı kopması yok mu çıldırmamak elde değil. Her seferinde modemi kapa - aç yap 2 dakika geçmesin hop yine kopsun , sabrımızı zorluyorlar. Az önce müşteri hizmetlerini aradım çıkan C. adındaki temsilci bir şey bilmediği için kayıt açtı bağırdım haklı olarak. Sözleşme sürem bitmiş 6. ayda , başka firmaya geçiş sağlayacağım dedim size şu kadar bedava verelim vs dedi durdu bu sorun yaşanırken ben neden bu firmada kalayım ödediğim faturayı helal etmiyorum.

Seren 415 Okunma

Cevaplar

  • Seren14 Ekim 2014

    evet sanırım sorun çözümlendi ertesi gün aradılar ama hala hızı çok yavaş ve yine günde eskisi kadar çok olmasa da 2-3 kez kopma sorunu yaşanıyor

  • Vodafone Net Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Net Temsilcisi09 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler