17 Ocak 2015

Vodafone Net Başvurum 16 Gündür Halen Bekliyor!

1 Ocak 2015 tarihinde Vodafone süper nete başvuruda bulundum. Bana kurye ile sözleşme göndereceklerini ve en geç 7-12 gün içinde kurulumun gerçekleşeceğini söylediler. Aradan 5-6 gün geçti evrak gönderilmedi, tekrar arayıp evrak gönderilmesini istedim. 10 Ocak 2015'te geldi. Kurye eve getirmedi.

Bunun için müşteri hizmetlerini aradım söyledim. Bana kuryeye gidip benim imzalamamı söylediler. Ertesi gün kuryeye giderek imzaladım ve geri gönderdim. Şimdi aradan 6 gün geçti ve tekrar arıyorum arıyorum cevap veren yok. Reklamlarında interneti olmayan evi çağın gerisinde göstermişlerdi. Şimdi anlıyorum ki çağın gerisinde olan Vodafone!

Durmuş 120 Okunma

Cevaplar

  • Durmuş18 Ocak 2015

    Amaç sadece cevap verdi göstermek. Birçok müşteriye aynı yazıyı göndermişsiniz. Yazık.

  • Durmuş18 Ocak 2015

    Gönderdiğiniz cevap standart cevap. Benim için herhangi bir bilgi içermiyor. Vodafone çok ayıp etti. Hiç beklediğim gibi çıkmadı.

  • Vodafone Net Temsilcisi17 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön