17 Mart #10242782

Vodafone Net Başvuru Evraklarımız 1 Haftadır Ortalarda Yok!

07/03/2018 tarihinde Ankara ili Altındağ ilçesindeki depomuz için Vodafone internet bağlatmak için 0850'li Vodafone hattını aradık. Yönlendirdikleri A** S** isimli kişiye şirket evraklarımızı (imza sirküsü, sicil gazetesi, nüfus kimliği, vergi levhası vs.) personelim vermiş. Evrakları alan A**S** isimli kişi de birkaç gün içinde modemi bağlamaya gelecekler ve interneti açacaklarını söylemiş ve gitmiş. Ancak yaklaşık 1 hafta geçmesine rağmen Vodafone'da başvurumuz gözükmüyor. Evrak hizmetlerini dışarıdan hizmet aldıklarını ve şu ana kadar başvuru yapılmadığı söylediler. Bu şikayetimi mail attım ancak sadece 56844059 numarası ile kaydettiler.
Bu zamana kadar da bir gelişme olmadı. Tüm şirket evraklarımız ve nüfus kimlik bilgilerim bu kişinin elinde olduğu için tereddüt içindeyim. Vodafone'dan acil yardım bekliyorum. Sizi mahkemeye vermeden evraklarımı getirin.

Mustafa 517 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa22 Mart

    Evraklarımız Vodafone alt taşeron firması Anadolunet te 19/03/2018 de bulundu. Ancak o günden bu yana yine ne evraklarımı geri verdiler ne de işleme aldılar. Vodafone'u aradığım zaman yeni kayıt yok diyorlar, evraklarım sizin alt firması Anadolunette onlardan alın dediğim zaman anadolunetin evrakları vermesi gerektiğini söylüyorlar. Anadolunette yaklaşık 15 gün geçmesine rağmen halen evraklarımı ne veriyor ne de Vodafone veriyor. Evraklarımın acilen geri gönderilmesini istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön