13 Şubat 2013 #1628742

Vodafone Net Bana Sormadan Ev ve İnternet Hattımı Vodafone Aktarmış!

Vodafone internet ve telefon hatlarımızın vodafone geçmesi için bir süredir bizi arıyordu, sonra eve evrak gönderdiler. İmzalarsanız abone olacaksınız dediler. Biz de imzalamadık ama ne hikmetse birden vodafone abonesi olduk. Bir gün aradılar ve hattınızın işlemleri için telefon numaranızı verir misiniz dediler bende onlara böyle bir talebimizin olmadığını ve işlemin iptal edilmesini istedim. bir hafta sonra 8 liralık fatura geldi. Aradım bunu dikkate almayın dediler aynı gün tekrar 8 liralık fatura mesajı geldi. Türk Telekom u aradım ve hattınız Vodafone aktarılmış dediler. Şimdi vodafone arıyorum ama karşıda kimseler yok.

Emine 2.898 Okunma

Cevaplar

  • Emine23 Mart 2013

    21.03.2013 tarihinde müşterimizi bilgilendirdik diye mesaj gelmiş o tarihte gelen bir mesaj bilgilendirme yok ve üstüne üstlük internet faturasının üstüne birde ev telefonu için fatura gönderdiler. Birbirlerinden bir haber oldukları ortada ben şikayetciyim diyorum bunlar ha bire fatura gönderiyor. Bir ay 10 gün oldu. Bir hafta daha süre vereceğim sonra da gidip savcılığa şikayet dilekcesi vereceğim nedir bu rezillik ya. Harcadığım zaman ve sinir harabeti de cabası. Ordaki arkadaşlara sesleniyorum türk telekom bana fatura gönderiyor ve ben de ödüyorum size ödeme yapmam. Boşuna fatura gönderip durmayın.

  • Vodafone Net Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Emine22 Şubat 2013

    Mesajımın Vodafone iletilmesinden sonra beni aradılar. Sonuç olarak telefon hattının vodafone aktarıldığı bilgisini verdiler. Ben de kendilerine bunun için bizden izin alınmadığını söyledim. Karşıdaki yetkili nüfus cüzdanı fotokopisi ile imzanın olduğunu söyledi. Bende böyle birşeyin imkansız olduğunu söyledim ve imzanın gerçek olup olmadığının bilgisini istedim. Kendileri bu konuyu üst makama ileteceklerini ve bana evrak göndereceklerini evraka göre bizim işlem yapmamız gerektiğini söylediler. Ancak tam bir hafta oldu ne gelen bir evrak ne de arayan birileri var. Üstüne üstlük daha önce iki kez mesajla belirtilen fatura bu kez eve posta ile geldi. Ben bu faturayı ödemeyi reddediyorum. Hem Türk Telekom'a hem de Vodafone niye ayrı ayrı fatura ödeyeyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön