03 Temmuz 2015

Vodafone Net Bağlantı Sorunu!

Vodafone Net yalın internet başvurusu yaptık başvurumuz onaylandı ve 2 gün önce internetimiz açıldı ama kullanamadık ve kullanamıyoruz. Ne ADSL ne de internet ışığı yanmıyor. Müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı bırakıp sorunumun halledilmesi için bekledim ama sonuç yok.

Arızanın bina içi tesisattan kaynaklandığını belirttiler elektrikçi çağırıp kontrol ettirdim bir problem yok ama sorun gene çözülmedi. Türk Telekom'u yönlendirip bir kabloyu bağlatamayan bu şirketten şikayetçiyim. İmza almaya gelince hemen alıyorsunuz ama iş sorun çözmeye gelince yok. Sıkıntının giderilmesini istiyorum almadığım bir hizmet için ücret ödemem. Gerekli başvuruları yaparım Vodafone Net ile iş yapılmazmış anlamış olduk.

Fatih 502 Okunma

Cevaplar

  • Fatih22 Temmuz 2015

    siteniz aracılığıyla sıkıntımı belirtmiştim daha önce ve hala bir teknik ekip yönlendirip sorunu çözemediler şaka gibi ama gerçek ben gerekli işlemlere başlıyacam artık her türlü şikayeti yapacağım çok aciz bir firma yazık! vodafone net e geçmek isteyen arkadaşlara duyurulur böyle bir hata yapmayın

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön