10 Temmuz 2014

Vodafone Net Bağlantı Hızı Çok Düşük, Kopma Meydana Geliyor

3 gündür internet hızını 8 mbit almam gerekirken 1 mbit 2 mbit çıkıyor. Aradığımda bana hattınızın 8 mbit alması gerekiyor buradan öyle gözüküyor ama siz 2 mbit alıyorsunuz denildi ve rapor oluşturuldu.

2 defa Türk Telekom'u gönderdiler, binanın girişindeki kutuya baktı 2 sinde de inip sordum sıkıntı buradan değil dediler. Türk Telekom buraya bakar dediler ve gittiler. Vodafone Net bana telefondan geri dönüş yapacaktı sorunumla ilgili hala yapmadılar. 1.sinde yapmadılar, 2. kez aradım 2. kez geldiler, ikisinde de yapmadılar. İnternet kullanılamaz bir şekilde.

Mehmet 453 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimize bilgi verilmek için aranmış,ulaşılmamıştır. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Net Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön