31 Ağustos 2013 #1986090

Vodafone Net Bağlantı Hızı Çok Düşük!

1 mbps hızında internet kullanmaktayım. Yetkili kişileri aradığımda hızımı 8 mbps ye yükseltmek için başvuruda bulunmuştum. 8 mbps hızı altyapımın (5 - 6 mbps hızı da) kaldırmıyormuş. Aynı hat türünü, aynı altyapıyı kullandığımız komşularımız 8 mbps ye yakın hıza erişebilmektedir. Ben bu duruma bir anlam veremedim.


Bundan önceki farklı internet sağlayıcılarındaki aboneliklerim de bu tür bir hız sıkıntısı yaşamamıştım. Acilen sorunumun çözülmesini istiyorum. Artık sıkıldım bu problemin çözülmemesinden. Gene çözülmez ise internet sağlayıcımı değiştireceğim.

Furkan 87 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön