04 Nisan 2013
#1724177

Vodafone Net Ayrılma İşlemi Sonlandırılmadı!

Ayrılmak için başvurduğumda ayrılma işleminin başlatıldığı söylendi daha sonra telefonuma gelen mesajda ayrılma dilekçesi ve kimlik fotokopisini posta aracılığıyla göndermem yazıyordu kendilerini arayıp fax veya internet üzerinden olup olamayacağını sordum sadece posta ile olur diye söylediler (abone olurken bu evrakları faks ile göndermiştim).


29 martta postaladım daha sonra internetim bloke oldu fakat iptal olmadı bundan dolayı 3-4 gündür diğer abone olduğum operatör devreye giremiyor. Şu an mağdur durumdayım acilen aboneliğim iptal olunup portlarımın boşaltılması gerekli. Yardımcı olunursa sevinirim.

Hakan Hakan 122 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hakan06 Nisan 2013

    Benimle görüşüldü fakat bir sonuca varılmadı.Baştan istediğim fax numarasını vermeyip veremeyiz faxla çalışmıyoruz, posta ile göndereceksiniz gibi şeyler söyleyerek işi yokuşa sürmüşler daha sonra (şikayet vardan sonra) işleminizi hızlandıralım siz bize evrakları faxlayın işlemi başlatalım şeklinde bir yaklaşım sergilediler.Evrakları faxladım , telefonla aradım ancak 1-1,5 saat sonra faxa ulaşılabileceği söylendi tam bu sırada başka bir yetkili cep telefonundan beni arayarak işlemi gönderdiğim faxa ulaşarak sonlandırdı fakat bu olay cuma günü mesai saati bitimine yakın olduğu için portlarımın boşaltma işleminin daha sonraki günlere sarkacağını söyledi hala interneti kullanamamaktayım ve maduriyetim devam etmekte.Bana karşı gösterilen ilgi ve alakadan dolayı çokkkkkk teşekkür ediyorum öyle memnun kaldım ki anlatmakla bitmiyor. YARDIMLARIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER YARDIMCI BİRİ

  • Vodafone Net Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları