04 Şubat 2014 #2275536

Vodafone Net ADSL İptalinde Mağdur Etti!

27.01.2014 tarihinde vodafon.net adsl hizmetimi iptal ettirmek için fax çektim.İşimi sağlam yapmak içinde 29.01.2014 tarihinde tekrar aradım fax ulaşmışmı teyit almak için.Müşteri temsilcisi benim geri dönüşte iptalden vazgeçtiğimi ve faxın işlemden kaldırıldığını söyledi.Şaşırdım. Bundan sonrası daha vahim.30.01.2014'te faturam kesildi. Tekrar aradım bu kezde faxın kendilerine ulaşmadığını söylüyorlar. 4.2.2014 tarihinde tekrar aradım incelemenin sürdüğünü söylediler. Hiç aranmadığım halde ne araştırılıyor onu da bilmiyorum.İptal işleminin bu kadar yokuşa sürülmesi ayıp. Parayı sokaktan toplamıyoruz. Zamanımıza ve sinirlerimize yazık!

Mehmet 88 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet04 Mayıs 2016

    hiçbir geri dönüş yapilmamiştir. 5aylik yoğun bir uğraştan sonra iptal ettirdim. Emdiğim süt burnumdan geldi

  • Vodafone Net Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın İlgili; sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, VodafoneNet hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan VodafoneNet firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Net Temsilcisi04 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön