20 Şubat 2013

Vodafone Net ADSL Cihazı İçin Haksız Yere Ücret İstedi!

Daha önce almış olduğum BİRİ internet kampanyasına bağlı olarak ADSL cihazı 2 sene sonunda tarafımda kaldı. Fakat BİRİ Vodafone NET e satıldıktan sonra bunların listesine mi düştün bilmiyorum ama tam 2+2 sene sonra aramaya başladılar. Ödeme yapın yada ADSL cihazını geri gönderin diye. Bunun üstüne bende bendeki sözleşmeyi faksladım ve sözleşmede böyle bir şey olmadığını belirttim. Bu olay üzerinden 2 ay geçti. Bir gün sadece Vodafone yazılı bir mail herhangi açıklama olmadan sözleşmeyi mail olarak atmışlar.


İşin kötü tarafı sözleşmede benim imzam yok. Bunu telefon ile kendilerine bildirdim. Gayet sert bir tavırla imza sirkülerini tarafıma fakslamam gerektiği söylendi.

Serdar 231 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Net Temsilcisi07 Mart 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Serdar06 Mart 2013

  En sonunda arayıp faturanın iptal edildiği bildirdiler.. Şikayet var coma teşekkür ederim.

 • Serdar26 Şubat 2013

  Şikayet konusunda bir adım attılar. Bana bir dilekçe göndermemi istediler. Ve de imzamı 3 kere atmamı istediler. Avukatları inceleyecekmiş. :) Olsun diyorum en azından bir adım attılar. İnsallah cozecekler.....

 • Serdar21 Şubat 2013

  Bunun üzerinden iki ay geçti. Geçen yine aramışlar. Borcunuzu ödeyin diye fakat benim böyle bir borcum yok. Artık rahatsız etmeye başladır...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön