15 Şubat 2013 #1633070

Vodafone Net Açıklamasız Fatura Gönderimi!

2009 yılının başından bu güne kadar abonesi olduğum Vodafone nun verdiği hizmet ve fiyattan memnun kalmadım ve internet bağlantımı sözleşmeden önce kapattım. Buna binaen bana kabarık (153, 21 TL) ve açık olarak yazmayan , madde madde bunun nereden geldiği açıklanmayan bir fatura kestiler.


Sadece miktar yazılmış başka hiç bir açıklama yok. Vodafone gibi saygınlığı olan bir kuruma bunu ben şahsen yakıştıramadım , böyle bir kuruluş bindiği dalı kesmemeli ve bir daha kendilerine geri dönebilme ihtimalini de tamamen yok ettiler.

Ahmet 51 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet21 Şubat 2013

    Evet detaylı bilgi tarafıma iletildi , faturadan daha çok düzenleniş şekline itirazım vardı . Açıklama yapıldığında ikna oldum , fakat bu kısa açıklama olarak faturaya yazılsa idi problem sorunsuz aşılırdı. Sonuç olarak modem kendilerine ulaştığında 153,21 TL den 50 TL depozite parası düşülerek tarafıma 103,21 TL fatura edeceklerini söylediler. İşleyiş böyle gerçekleştiğinde benim açımdan sorun çözülmüştür. Ayrıca konuyu gerçekten çözme odaklı yaklaştıkları için de kendilerine teşekkür ediyorum.

  • Ahmet20 Şubat 2013

    Bana detaylı bilgi verilmemiştir , bilgi almadım , ben faturamda ki bu miktarın nasıl , neye dayanarak hesaplama yapıldığını , yine faturamda görmek isterim. Zaten bu parayı gerekli açıklama net yapılmadıkça ödemeyeceğim . Ben yazdım sen ödeyeceksin mantığı ile olmaz.

  • Vodafone Net Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön