14 Şubat 2013 #1630702

Vodafone Net Abonelik İptalindeki Zorluklar!

Bir hizmeti satın alırken gösterilen hassasiyet nedense , o hizmeti sonladırırken gösterilmiyor . Her işlemi online veya telefonla yapabiliyorken ( buna para ödemede dahil ) Neden ADSL aboneliğimin iptalin de benden dilekçe ve kimlik fotokopisi isteniyor. Ve bunun sonucunda posta gecikmelerine ve müşteri hizmetlerinin geri aramalarına mecbur kalıyorum . Bu bir caydırıcılık politikası ise bunun başarılı olacağına hiç ihtimal vermiyorum.

Mustafa 62 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa20 Şubat 2013

    Vodafone abonelik iptalimi 10 gündür onaylamamakta israr ediyor. Aps ile gönderdiğim evrakları 4 gündür bulamayınca Fax ile tekrar gönderdim. Buna rağmen hala aboneliğimi iptal etmiyorlar

  • Vodafone Net Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön