14 Şubat 2013

Vodafone Net Abonelik İptali Yapmıyorlar!

Vodafone biri net aboneliğimi iptal ettirmek için telefonu düşürene kadar defalarca aradıktan sonra nihayet müşteri hizmetleri ile görüştüm. Sonra telefonuma iptal dilekçesi ile müracaat gerektiğini belirten bir mesaj geldi. Bu belgeyi göndereceğim bir fax numarası bulamadım.

Şimdi kara kara nasıl dilekçe ulaştıracağımı düşünüyorum. Bir işletmenin nasıl oluyor da fax numarası olmuyor, ya da neden web sitesinde fax numarası gösterilmiyor anlamıyorum. Yorum sitelerine baktım bir ben değilmişim mağdur olan. Bir abonelik iptali bu kadar zaman almamalı. insanların başka işleri de var.

Kadir 50 Okunma

Cevaplar

  • Kadir01 Mayıs 2014

    Vodafone Net'ten ilgili fax ve açık adres bilgilerini aldım.Kendilerinin belirttiği gibi iptal dilekçesini ve modemi benden teslim almalarını almamaları durumunda ise ücret talep etmemeleri için yazışmayı posta yolula göndermeme rağmen modem teslim alınmadı.cep telefonuma 150TL ödenmemiş borcum olduğu şeklinde mesajlar gelmeye devam etti.Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.

  • Vodafone Net Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimize bilgi verilmek için aranmış,ulaşılmamıştır. Kendisine e-mail atılarak bilgi istenmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön