02 Mayıs 2013 #1775537

Vodafone Net Abonelik İptali Sonrası Borç Çıkarmaya Devam Ediyor!

Sayın Vodafone Net Yetkilisi; 17 Eylül 2012 tarihinde bütün işlemleri tamamlayıp evrak vs. şikayetimi tarafınıza iletmeme ve çözüm bulmama rağmen hangi hakla tarafıma tekrar 90 tl gibi bir rakamla borç yansıtılıyor o zaman bütün faturalarımı ödeyip aboneliğimi iptal ettirdim ve tarafınızdan bir daha fatura çıkmayacak sözlü cevabını da almama rağmen bu ne demek oluyor açıkçası ilginç bir durum gerekirse arama kayıtlarımın ve tarafınıza bildirmiş olduğum şikayetlerimin incelenmesini istiyorum.


Birde diğer hattımı devir yapmama rağmen bu borçtan dolayı hizmet kesintisini anlamış değilim. konunun incelenmesini ve tarafıma geri bildirim yapılmasını ivedilikle beklemekteyim.

Can 205 Okunma

Cevaplar

  • Can20 Ocak 2014

    iletişim bilgilerim nasıl yok şuana kadar tarafıma nasıl ulaşıyordunuz anlam vermiş değilim üstüne birde hukuk servisine vermişsiniz borcum olmadığı halde siz nasıl takip ediyor iseniz bende aynı şekilde hakkımı yasal yollarla savunacağım bilgilerinize bütün kayıtlar mevcuttur Vodafone Net te , haksız olsam sizlerle hiç uğraşmayıp hizmetin bedelini ödedim ve öderdim üzerinden nekadar bir süreç geçmiş şuan haberim oluyor demek ulaşılabiliyormuş sizin gibi bir firmadan hizmet aldığım için pişmanlığımı dile getiriyorum...

  • Can21 Ağustos 2013

    sayın Vodafone net ; şikayetimin başladığı süreç itibarı ile hala belirli aralıklarla tarafınızdan sesli yanıt sistemiyle aranmakta olup 90 küsürluk bir borcum olduğu söylenmekte ,bir önceki şikayetimde konuyu tarafınıza aktardım ve çözüm bulamadım modem ücreti olarak yansıtılmış denildi daha sonradan, ancak modemi tarafınıza gönderdim arızalı diye cvp geldi modemi geri gönderin siz şikayetle ilgili çözüm üretemiyorsanız buna bu şekilde bir çözüm ben getirmek istiyorum 3 tanede vodafon hattım var adıma kayıtlı kullandığım hepsini teker teker farklı bir operatöre taşıyıp bir daha vodafone markasıyla hiçbir şekilde çalışmayacağım...bilgilerinize iyi çalışmalar.

  • Vodafone Net Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimizin iletişim bilgileri olmadığı için, kendilerine bilgi verilememiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 556 10 20) arayabilir, [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz. Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön