19 Şubat 2013

Vodafone Net Aboneliğim İptal Edilmiyor!

Abonelik iptali için istemiş oldukları tüm belgeleri - Merkezlerine veya vermiş oldukları Fax numarasına ilettiğiniz halde; Hatta : Müşteri ilişkileri Dept. defalarca arayarak teyid aldığınız ve mutlaka bugün iptal işleminiz sonuçlanacaktır denildiği halde maalesef Aboneliğimi devam ettirmekte ve maddi çıkar peşinde koşmaktalar. Modemi yaklaşık 1 ay önce söktüm ve kullanmıyorum aynı tarih itibari ile sözlü ve devamında yazılı başvurularımı yaptım. Halen iptal işlemi gerçekleşmedi.


Hakkımı Tüketici Mahkemesine başvurmak yolu ile arayacağım.

Tekin 197 Okunma

Cevaplar

  • Tekin20 Şubat 2013

    Firmadan: ilgili siteye benim bilgi dışınd; bu şekilde CEVAP GELMİŞ OLMAKLA BERABER : Tarafıma BİLGİ VERİLMEMİŞ hatta ARAMA dahi YAPILMAMIŞTIR. ilgisizliğin ve keyfiyetin bu kadarına pes demeli.. Ben Dalga geçtiklerini düşünmeye başladım..

  • Vodafone Net Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön