08 Nisan 2013
#1728855

Vodafone Net 6 Aydır Kullanmadığım Vodem Hattıma 4 Aylık Fatura!

Vodafone Net'i 12 ay taahhütlü olarak aldım. Bu dönem içinde tüm faturalarımı ödedim. Taahhüt sürem bittiği gün hattı kullanmak istemediğimi kapatacağımı müşteri hizmetlerine bildirdim. 10 gün bayiye gitmemi söylediler. Bende o dönem şehirdışı yoğun programım olduğundan bununla ilgilenemedim. Aradan 6 ay geçtikten sonra 120 tl geçmiş dönem borcu çıkartıp beni icrayla tehdit ettiler.


1 kbyte dahi kullanmadığım hattımdan acaba hangi hizmet bedeli isteniyor anlamış değilim. Üstelik ödenmeyen 1 fatura sonrasında ulaşılması gerekiyorken bana bu dönem içinde ne bir mail ne bir telefon ne bir mesaj ile ulaşılmadı. Şimdi de karşımızda muhatap bulamıyoruz. 13 yıldır müşterisi olduğum firmanın yaptığı ortada.

Tayfun Tayfun 59 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tayfun16 Nisan 2013

    Sn Vodafone yetkilisi; Bu konu ile ilgili 6 defa nüşteri temsilcilerinizle görüştüm. Ayrıca siteniz vasıtası ile de sizlerle irtibata geçtim önce kayıtlarınızı lütfen inceleyin sonra bu kanaldan bu şekilde yanıt vermeyi deneyin. Bu görüşmelerimden hiçbirinden müşteri memnuniyeti adına bir fayda görmedim. Bütün prosedürleriniz maalesef firma çıkarları doğrultusunda .Sizden tek bir isteğim var ki bu isteğimi de 3 defa dile getiriyorum. Lütfen bana geçmiş dönem borçlu güründüğüm faturalarımı iletiniz. Haklarımı tüketici mahkemesinde arayacağım.

  • Vodafone Net Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Tayfun KILIÇ, Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Tayfun09 Nisan 2013

    Müşteri temsilcisi aradı. 6 defa müşteri temsilcisi ile görüşmelerimdeki konuyu birebir aynen tekrarladı ve aynı prosedürlerden bahsetti. Merak ettiğim ;acaba müşteri tarafında yeralan tek bir prosedürleri mevcut mudur ? Bu firma ile olan tüm münasebetimi tüm aile ve çevre bazda kesip haklarımı tüketici mahkemesinde arayacağımı buradan beyan ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları