25 Mart 2013 #1704145

Vodafone Net 5 Aydır Çözülmeyen Sorun!

Ben böyle bir ayıp böyle bir kötü hizmet görmedim. Bundan 5 ay önce bağlantı hızımdan dolayı vermiş olduğum arıza kaydını 3 ay sonra sikayetvar. com sitesine yazdıktan sonra çözüme ulaştıran biri adsl yani Vodafone net 1, 5 ay sonra tekrar hızımı 500 kb'te çekmiş. Bu nedemek ya bu nasıl bir şeydir, nasıl bir alay etmektir. Yeter artık telekom ekiplerini suçlamayın eğer herşey telekomun insiyatifindeyse siz neden oradasınız ne işe yarıyorsunuz neden varsınız?Bir müşteriyle bu kadar alay edilmez. Hattımı kapattırmak istiyorum benden onlarca evrak faks istiyorsunuz beni 10 gün internetsiz bırakıyorsunuz. Size yakışanı yapın ve ayıbınızı düzeltin artık.

Muhammet 45 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet29 Mart 2013

    firmanın vermiş olduğu cevap klasik bir cevaptır. 2013 yılının ilk çeyreğinin bittiği şu zamanda hala 1MB hızla internete bağlanıyorsam bu firmanın ayıbıdır. böyle uluslar arası bir firmanın bu hızda bir internet hizmeti veriyor olması tamamen alaycı müşterisini önemsememesinden öteye gitmemektedir. en kısa zamanda hizmet sağlayıcımı değiştirip bu firmadan kurtulmak istiyorum ve siz biri adsl kullanıcılarınında ivedikli bu yönetmene baş vurmanızı tavsiye ederim

  • Vodafone Net Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön