15 Ocak 2015

Vodafone Net 16 Mbit İnternet Hızını 8 Olarak Vermeleri!

Taşındığımdan dolayı 16 mbit'lik internet başvurusunda bulundum. İnternetim açıldığında ise hızımın 3 mbit olduğunu fark ettim ve yetkililerle konuştuğumda düzeltileceğinin cevabını aldım. Daha sonra test ettiğimde hızım 7 mbit çıktı. Tekrar aradığımda bana cevap olarak "sizin altyapınız 16 mbit desteklemiyor " dendi. Anlayamadığım kendi sitemde 16 mbit kullanan komşularım olurken benim 16 mbit kullanamamam.


Telefondaki arkadaşla bir süre daha konuştuktan sonra hızımı 10 mbit'e yükseldi. Neredeyse 1 hafta bu şekilde arayarak uğraştım. Sürekli 8'e düşüp durdu. Ve bir süre sonra kabullendim. Resmen insanları kandırıyorlar 16 söyleyip daha sonra 8'e düşürüyorlar. Şuanda kotamı aşmadan bile 3 mbit hızım. 16 mbit internet hızını 8 olarak vermeleri.

Kadirhan 502 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi28 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimize bilgi verilmek için aranmış,ulaşılamamıştır. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 542 0 542) arayabilirsiniz. Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Net Temsilcisi15 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 542 0 542) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön