10 Mayıs 2013 #1789353

Vodafone Net 150 TL Modem Ücreti!

Ttnet Kullanırken Biri Adsl'e geçin 2 yıl Taahhüt edin modem ücretsiz hediye verelim dediler sözleşme yaptım. 2 yıllık taahhüt bitiminde kapatmak istediğimde bir sürü angare sundular, faks kabul edilmedi dilekçe yazıp kargoladım aradan günler geçmesine rağmen kapatılması. Neyseki kapandı derken 150 TL. modem ücreti adı altında fatura kesilmiş ve bununla ilgili kapatırken bilgi bile verilmedi.


Şimdi ise modemi gönderin iptal edelim faturayı diyorlar 50 TL Piyasa fiyatı olan bu modemi milletten 150 TL. alarak insanları yanıltıyorlar. Madem geri alacaksınız sözleşmeyi yapmadan önce belirtin ki insanlar daha doğru karar versin ve böyle işlerle uğraşmasın.

Rıdvan 62 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan03 Haziran 2013

    Müşteri Memnuniyetinin esas alındığını söylüyorsunuz ancak benden 150 Tl ücreti aldınız ve ben sizlerden hiç memnun kalmadım.Adınıza fatura veya herhangibir borç yoktur.Vodafone.net ile hiçbir bağlantım kalmadığına dair yazı istiyorum çünkü siz gene bir yerlerden birşeyler çıkarabilirsiniz.Güven duygum sıfır sizlere.

  • Vodafone Net Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön