24 Haziran
Yorum Yap
#10593466

Vodafone Net 10 Gündür İnternet Yok!

10 gündür internetim yok müşteri hizmetleri ile 10 kere görüştüm, arıza kaydım duruyor kimse ne arıyor ne de teknik servis geliyor. Her aradığımda "bugün sizi arar ve gelirler yoğunluk var" deniyor, 10 gün geçti ve yapılan hiçbir şey yok, sakın müşteri arandı yazılmasın kimse aramadı telefon kapalı olsa bile görünüyor.

Evren 797 Okunma

Cevaplar

 • Evren16 Temmuz

  Tam 1 aydır buraya yazdığım 4. şikayet olmasına karşın internetim hala kesik ve Vodafone hala çözüm sunmuyor. Buraya yazmış olduğumuz şikayetlerin bir etkisi olduğunu düşünüyordum fakat 1 aydır müdahale edilmedigine göre yokmuş. BTK ya da 2. şikayetimi gerçekleştirdim sonuç alinamazsa yasal yöntemlere başvuruyorum.

 • Evren02 Temmuz

  20 gündür her gün defalarca Vodafone'u aramama rağmen, ilk ariza kaydimi duzeltmedikleri halde yeni ariza kaydı oluşturmama rağmen 20 gündür internetim yok gelen yok giden yok ortada hiçbir şey yok! Bu nasıl bir saygısızlık 

 • Evren30 Haziran

  Arızam giderilmedi, 1 kere telefon ile aranıp ulaşılamadığım için giderilmeyen arızayı sanki gidermis gibi gösteren bir sms aldım. 15 gündür teknik servis gelmedi, randevu verildi kimse randevuya gelmedi, kimse ilgilenmiyor bu devam ederse Tüketici Hakları mahkemesi yoluna gidiyorum ve ayrıca dava acıyorum en yakin zamanda.

 • Evren29 Haziran

  İnternet kesintim 15 gündür giderilmediği halde ve randevu vermelerine rağmen tüm gün evde bekletip kimse eve gelmediği halde ariza giderilmistir seklinde SMS geldi. Ariza giderilmedi kimse de eve gelmedi! Müşteri hizmetleine de artık ulaşamıyorum 15 gündür en az 20 kere müşteri hizmetlerini aradım, evde beni bekletmeleri ve üzerine de böyle bir şey yapmalari inanılmaz bir saygısızlık. Simdi bana olmayan internet için fatura da kesilecek. Üye yapmak için sürekli arayan ilgilenen Vodafone Net 15 gündür kesintimle ilgili hiçbir şey yapmadı!

Ziyaretçi Yorumları