14 Mayıs 2013

Vodafone Net 1 Yıl Önce İptal Ettirmeme Rağmen Fatura Kestiler!

Bugün Vodafone Net firması ile yapmış olduğumuz görüşmede kendileriyle olan tüm bağlantımı 1 yıl önce iptal ettirmiş olmama rağmen, bana geçmiş faturalarımdan kalan miktar olduğunu beyan edilen Nisan ayı görüşmelerimden dolayı olduğu da gelen faturadan belli olan borç çıkardılar.

Bu borcun tamamen haksız yere çıkarıldığından eminim ve eğer iptal ettirmezler ise haklarında suç duyurusunda bulunmak istiyorum. Aslında küçük bir işlem gibi görünse de bir yıl evvel bu işlemi iptal ettirmek için tam bir günümü harcamıştım. Önce BiriNet olarak başlayan hizmet alımım daha sonra vodafone net e aktarılmış. İptal için belki aynı gün 20 telefon etmişimdir. Her aramada bekletmişlerdi.

Mustafa 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapıldığında sabit telefon numarası üzerinde Vodafonenet aboneliği bulunmadığı görülmektedir. Belirtilen iletişim bilgileri üzerinden de ulaşılamadığı için, kendilerine bilgi verilememiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha iyi hizmet etmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilir, [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz. Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön