21 Eylül 2017 #9495501

Vodafone Net 0 Hizmet Çözümü Ne Demekse!

31.07.2017 tarihinden bugün 20.09.2017 tarihine kadar internet hizmeti alamadım konuyla ilgili mahallede altyapı çalışmasından kaynaklı aksamalar vardı mahalle genelinde ama internet hizmeti bir çok alanda ve şu an herkesin internet hizmeti mevcut benimle ilgilenen müşteri temsilcileri Vodafone Net saha teknisyenlerine arıza çözümü ile ilgili 3 haftadır bekliyorum. 2 fatura ödedim hizmet almadan şirketinizin vermiş olduğu hizmet maalesef hizmet anlayışına yakışmayan adınızın kurumsal ama verilen hizmetin kurumsal görülmediği çözüm sağlayamadığınız için ortadadır. Hakkımı helal etmiyorum okul döneminin açılması birçok işleyişin bilişim araçlarından sağlandığının farkındalığını kavrayamayıp hizmetin bir türlü memnuniyete çevrilmesi sizden çok beni üzmüştür Türkiye Cumhuriyeti'nin 2017 yılında internet hizmeti sağlayıcılarından olan Vodafone Net ismine yakıştıramadım.

Erhan 1.275 Okunma

Cevaplar

  • Erhan26 Eylül 2017

    2 aydır internet hizmeti alamıyorum müşteri temsilcileriyle görüştüm çözüm sunmanın yanında yalan söylüyorlar artık Vodafone Net Forum sayfasından şikayetlerimi ilettim acil servis gönderiyoruz dediler 1 haftadır gelen yok her aradığımda biraz daha sabır deyip 72 saatlik süreyi tekrarlıyorlar arkadaş hizmet vermek sabırlamı oluyor yoksa gerçekten bu adamın sorunu var gidelim kontrol edelim problemi çözelim demek lemi oluyor ben anlam veremedim hizmet almadan fatura tahsilatı da yapıyorlar bunun adına ne derler sayın yetkililer internet iptali için gerekli birimlerin aramasını talep ettim artık söylediğim istediğim şikayetlerimin birilerine ulaşmadığını benim ne kadar söylesem de karşımda hiçbir firma yetkilisi çıkıp kurumsal kimliğinin arkasında duran Vodafone Net hizmetini savunan çözüm odaklı bir kişi yok mu

  • Erhan25 Eylül 2017

    Vodafone Net 2 ay geçmesine rağmen hiçbir sözünü tutmadı. Forum sayfalarından da konuyu paylaştım. Maalesef çok acil teknik servis göndereceklerini söylemelerine rağmen hiç bir şekilde ne bir çözüm ne bir bilgilendirme tarafıma yapılmamıştır. Mağduriyetim hala devam etmektedir. 2 aydır veremediği hizmetin karşılığında da borç gönderip ödemesini yaptırdılar. Bu kadar vurdumduymaz bu kadar kurumsal anlayışın dışında olan bir firma bu şekilde müşterisini mağdur edip ilgilenmemesi hiç bir şekilde kabul edilemez. Diğer servis sağlayıcılarıyla rakip dahi olamayacak kapasitede olduğunu görmekteyim. Hakkımı helal etmiyorum. Konuyla ilgili benim taahhüdümün koşulsuz ve şartsız feshi ve internetimin iptali için Sikayetvar.com vasıtasıyla yetkililere sesimi duyurmak istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön