13 Şubat 2014 #2292579

Abonelik İptali ve Vodafone Net'in Sorumsuzluğu

Vodafon Net internet sağlayıcısında müşterisiydim. Bu kadar kötü bir hizmetle daha önce karşılaşmadım. Modem arzası için modem değişikliği baş vuruşunda bulundum kayıt açtılar herhangibi bir dönüş olmadı tekrar ben aradım zor bela servisi yönlerdimesini sağladım. Servis geldi modem değişikliğini gerçekleştidi pc başına geçtim. Bu defa da internetim kesilmiş modem kurulumundan dolayı.


Tekrar defalarca aradım ama bir malesef alamadım. Bu modem değişikliği ve sorun giderememem tam 1 ay sürdü. Sonunda kapatmaya karar verdim. Gerekli evrakları hazırladım. Gönderdim. Ama bir hafta oldu kapattıramadım sürekli bekletiyorlar. Herhangi bir dönüş yapılmıyor.


Böyle vurdum duymaz bir kuruluş olamaz. Şikayetçiyim.

Adem 130 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi04 Mart 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön