Vodafone Net Yetersiz Teknik Destek!

Feyza G. |

Vodafone Net sabit hatlara indirimli fiyatlarla yüzlerce defa arayarak abonelik sağlayan güven sarsan Vodafone müşteri hizmetleri yaklaşık 3 aydır alt yapı çalışması adıyla bir internet hizmetini sağlayamadılar. Yüzlerce kez sorunla ilgili aramama rağmen teknik destek adını verdikleri bölümden umudumu kestiğim Vodafone Net büyük kurum genel müdürlüğe attığım abonelik iptalini bile gerçekleştiremeyecek kadar yetersiz bir çalışma ekibine sahip bir kurum. 3 aydır hizmet vermedikleri gibi 65 tl'lik bir fatura üzerine abonelik iptal cezası 50 tl'yi de yansıtacaklarını söylemeleri çabası. Söylenecek söz yok!

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  07:51

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Ağustos
  17:03

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş