14 Şubat 2014

Vodafone Net Yasal Takip Süreci

Biri Net adı altında 03122603938 no'lu tel hattı üzerinden zorlukla iptal ettirdiğim internete 29 +50 tl fatura geldi. İptal aşamasında hattı açıp kapattıkları için bu faturanın yansıdığını 50 tl nin de modem ücreti olduğu söylendi. Sikayetvar aracılığı ile yazdım. İsteğim doğrultusunda işlem yapıldığı yazıldı. Ancak 12 ay sonra yasal takip sürecine girdiğim söylendi.

İtiraz ettim modem ücreti iptal edildi ancak diğer fatura iptal edilmedi. Ancak iptal edilen modem ücreti hukuk bürosuna bir türlü bildirilmediğinden diğer faturayı da ödeyemiyorum. Vodafone Net iptal edilen faturayı neden hukuk bürosuna bildirmiyor?

Mehmet 520 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi05 Mart 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön