19 Şubat 2014

Vodafone Net Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Vadofone net'ten beni aradılar aynen şöyle söylediler geçen ay intermet faturanız bu kadar sabit telefonunuz bu kadar gelmiş toplam şu kadar yapıyor bizim size Vodafone Net olarak şu kampanyamız var Vodafone Net'te internet artı sabit telefonunuz ayda 60 tl sabit telefonunuz akşam 7'den sabah 7'ye heryöne 3000 dakika hediye dediler.

Bana mantıklı geldi her ikisine 60 tl ödeyeceksem kurulum modem de ücretsiz dediler tamam dedim geldiler 20 tl kurulum ücreti istediler şaşırdım bir hafta İnternet gelmedi şaşırdım sabit telefonun sıfırları kapanmış hala kapalı hala şaşkınım faturalar geldi, İnternet 60 tl telefon 30 küsür gelmiş TTNET'ten taahhütnamem bitmeden Vadofone'ye geçmişim 387 tl ceza gelmiş.

Ali 243 Okunma

Cevaplar

  • Ali 07 Mart 2014

    Beni kimse aramadi sorun çözülmedi

  • Vodafone Net Temsilcisi25 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön