19 Temmuz 2013

Vodafone Net Yanıltıcı Bilgilerle Üye Yapıldım!

İş yerime bir internet bağlatmıştım başka firmadan ve yine o firmadan telefon hizmeti alıyordum. Bir gün iş yerine telefon geldi ve Vodafone Biri'den arıyoruz dediler. Bana kampanya sundular İlk 5 ay 5 TL ve internet + telefon tek fatura 68 TL sabit ücret olduğunu söylediler. Ben kabul ettim. Diğer firmadaki taahhütlü hizmetimi iptal ettim sırf bu yüzden.

Daha sonra Vodafone Biri'den iş yerime kadar 2 tane personelleri dahi geldi. Anlaşmayı imzaladık. Son bir kere sizi müşteri hizmetlerinden arayacaklar, orada söylenilenleri kabul ediceksiniz dediler. Ben tamam dedim, kabul ettim, denilenleri yaptım.

Fakat hala diğer firmadan bana sabit telefonun faturası geliyor. Vodafone Biri'yi aradım. Şikayette bulundum. Uzun zamandır da dönmediler.

Hakan 105 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 09 Aralık 2013

    Bugün Ev Sabit Hattım dan arandım yine bana aynı paketten belirtildi. Fakat aradığınız numara Bir Cep numarasıydı. Cep numarasından vaad lerde bulunup sonra yanıltıcı bilgilerle üye yaptından sonra öyle bir kaydımız bulunmuyor diyosunuz. Yaptığınız kanunlara düpedüz aykırı. Size dava açıcam.

  • Hakan 23 Kasım 2013

    TTNET de birikmiş telefon faturasını da yine ben ödedim.

  • Vodafone Net Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimize bilgi verilmek için aranmış,ulaşılmamıştır. Kendisine e-mail atılarak bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön