21 Ekim

Vodafone Net  Yalın Limitsiz İnternetim Gece 00.00'dan Sonra Gidiyor...

Yaklaşık 1.5 haftadır Vodafone 60 GB limitsiz yalın internetimde sorun yaşamaktayım. Saat gece 24 te internet gidiyor sabah 8 - 8.30 arası internetim geri geliyor. Sadece bu saatler arası gitmekte jet fatura kısmından şikayet ilettim, modeminizi kontrol edin dediler fakat modemle alakası yok. Modemden olsa sabahtan akşama kadar hiç kopma bağlantımda sorun yok. Bu durumdan şikayetçiyim. İnternetim sınırsız olmasına rağmen kullanamamaktayım, boşuna para vermekteyiz. Son 1.5 haftadır sanki kurulmuş saat gibi aynı saatlerde gidip geliyor netim saat gece 24 ila 08:30 arası öncesinde böyle bir şey yoktu. Bu durumdan şüphelenmeye başladım artık birkaç günde geçer diyorum ama geçmiyor. Hep aynı hep aynı gece 24' te gidiyor. Modemde ve splitterımızda bir sıkıntı yok çünkü gündüzden gece saat 24' e kadar girebiliyorum rahatça nete. Bu durum artık canımı sıkmaya bu durumdan şikayetçiyim.

Güneş 860 Okunma

Cevaplar

 • Güneş 08 Kasım

  Yaklaşık 1 aydır nette kopmalar gün içerisinde tamamen gidip gelmeler yasanıyor internetimiz 16 MPS 60 GB AKN limitsiz Vodafone Supernet olmasına rağmen şikayetlerimizi dile getirmemize rağmen Telekom'dan adamlar geldi ve ev kablo düzeninde sorun olmamasına modem de sorun olmamasına rağmen internetimiz sürekli gidiyor artık bu durumdan gerçekten şikayeticiyim yaklaşık 1 ay oldu bu sorunumuza bir çözüm bulunmadı ya direklerde bir sorun var bunun giderilmesi lazım ama maalesef sorun halledildi diyerek sadece mesaj atıyorlar telekomcu geldiğinde hızımızın düşürüldügünü söylemişti oyun mu oynuyorsunuz be Vodafone boş boşuna 1 aydır giremiyoruz nete para veriyoruz. Bu sorunuma acil çözüm arıyorum yoksa nete giremediğimizden dolayı sürekli kopmalar olduğundan dolayı bir daha Vodafone tercih etmeyi düşünmüyoruz ilgi yok çözüm yok

 • Güneş 31 Ekim

  Şu an saat 00 04 yine internet yok ???????? sinir oldum artık telefon internetiyle şikayeti yazıyorum nasılsa tahatütlü diye bunu yapıyorsunuz ama kullanamadığım hizmet söz konusu bunu gerekli yerlere bildireceğim böyle giderse bedavadan ücret alınıyor.

 • Güneş 30 Ekim

  Vodafone 60 GB kotalı yalın limitsiz netimiz var bundan yaklaşık 1 hafta öncesi burada şikayet dile getirmiştim 12 den sabah saat 8 30 a kadar sanki kurulu saat gibi netimiz gidiyordu bu saatler arası sonra buraya şikayette bulunduğumda yaklaşık 1 haftadır artık gündüzleri de gitmeye başladı hatta hiç bağlanamıyoruz sürekli kopmalar yaşanıyor bu durumdan şikayetçiyim yaklaşık 1 aydır sorunlu nete girmekteyiz modemi splitter ı her şeyi kontrol ettik ne ilgilenen var ne de bir çözüm yaratan bu iş iyice zıvanadan çıktı boş boşuna para veriyoruz daha da ilgisizlik gösterilir ise bu durum çözülmez ise bakacağız bir çaresine. Ben bu sorunun teknik arıza direkte olduğu arıza olarak düşünmekteyim benim muhatabım Vodafone olduğu için ya arıza için Telekom yetkililerine bildirmeleri gerekir. Git gide kopmalar sıklaştı gün içerisinde çok çok sinir oldum. En son care en üst makamı aramak olacak.

 • Güneş 28 Ekim

  Sorun devam etmekte yine 2 - 3 gündür internetimiz yok gece 11 de gitmeye başladı bu sefer sabah 9 gibi geliyor.

 • Güneş 27 Ekim

  Sorun bir türlü halledılmedı bu durumdan sikayetcıyım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön