09 Şubat 2015

Vodafone Net Yalın ADSL Kampanyası.

TTNET aboneliğimi 10/01/2015 tarihinde bitirdim Vodafone yalın internete 11/01/2015 günü başvurdum. 1 ay geçmesine rağmen hala internetim bağlanmadı. Ben akşamları home ofis internet üzerinden de çalışan birisiyim. Vodafone'un bana bu sürede bana uğrattığı zarar 2000 TL'yi
geçti.

Her hafta müşteri hizmetlerini arama rağmen sürekli oyaladılar beni. Şimdi iptal ettireceğim. Şimdi benim bu zararımı kim telafi edecek! Vodafone faturalı hat kullanıyorum. GSM hat kullanıyorum. Süresi dolduğunda kesinlikle bir daha Vodafone tercih etmeyeceğim. Müşteri memnuniyeti sıfır. Yeri gelirse tüketici mahkemesine kadar gideceğim.

Cihan 1.409 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi12 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize 7 gün 24 saat 0850 542 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ya da [email protected] adresi üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cihan10 Şubat 2015

    Sayın Vodafone Yetkilisi, eğer gün içinde sorunum çözülmez ise; Tüketici mahkemesine tarafınızı dava edeceğimi bildiririm.

  • Vodafone Net Temsilcisi09 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön