Vodafone Net Yalın Adsl Geçişimi 20 Gündür Yapmadı!

Kutay K. |

05.09.2013 tarihi itibari ile adres değişikliğim olmuş ve ev telefonu kullanmak istememem sebebi ile Vodafone Net'e Yalın Adsl başvurusunda bulundum.

Bugün başvurum üzerinden 20 gün geçmesine karşın ve Vodafone Net müşteri hizmetlerini aradığım da 1 hafta içerisinde geçişiniz yapılacaktır şeklinde yönlendirmeme rağmen halen bir adım ilerlenmiş değildir.

20 günde belki de 20 sefer aradığım müşteri hizmetleri her aradığımda yarın Yalın Adsl geçişiniz yapılacaktır diyerek dalga geçmektedirler. Tarafıma konu ile ilgili geri dönüş yapılmasını istediğim halde halen Vodafone Net'ten herhangi bir yetkili tarafıma ulaşmamış olup, dalga konusu olmaktan sıkıldığımı belirtmek isterim.

Saygılarımla.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  15:03

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Kutay K.
  26 Eylül
  13:21

  ben bulaştığıma pişman oldum 2 değil 2000 kere düşünülmesi gereken bir kurum...