Vodafone Net Verdikleri Modemin Ayarlarını Yapamıyorlar!

Mehmet M. |

28 ay önce biri adsl kullanmaya başladım beraberinde verdikleri pirelli drg a226g modem var. Şirketimde ip santral kullanmaya başladım heryerden şirketime ip telefon register edip konuşma yapabiliyorum ama evden ses gelip gitmiyor modemin kendi üzerindeki 2 adet voip telefon çıkışı var modem ip telefon portlarını o çıkışlara yönlendiriyor sanırım modem arkasında başka ip telefonlara ses gelip gitmiyor biri teknik desteği arıyorum sorun bizde değil diyor.

Modemin teknik servisi diye bir numara veriyor onlar biz bakmıyoruz burayı arayın diyor, o numarayı arıyorum biz başka firmayız biri nin modemlerine bakamıyoruz diyor. Sözde voip hizmeti veriyor ama teknik servisi voipnedir iptel nedir bilmiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  11:38

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet M.
  13 Mayıs
  11:41

  bu modemleri Türkiye de 3-4 firma kendi framware lerini yükleyerek dağıttı. firmaların modeme uzak erişim şansları vs. var fakat Vodafone net firması teknik personelinin bundan haberi yok üzerinden 2 sene geçti diyesanırım bilmiyorlar. ben modemin orjinal kendi framware sini yükleyerek gerekli yetkilere ulaştım sorunumu çözdüm.