30 Nisan 2013

Vodafone Net Üyelik iptali Keyfi Tutumlar ve Süreci Yavaşlatma!

Bu firma internet bağlantımı kapatmış olmalarına rağmen hattımın kapanma işlemini bir türlü tamamlayamadı. gerekli belgeleri faks numaralarına 29 nisan sabahı faksladığım ve ellerine geçip işlemi başlattıkları kendi kayıtlarında ve bendeki kayıtlarda mevcut. Kendilerine gönderdiğim dilekçe de tüm telefon görüşmelerinde portumun acilen boşa çıkartılmasını defalarca belirtmeme rağmen. bu talebimi işleme almayan biri adsl'i btk ya şikayet edeceğim. Müşteri hizmetleri tek kelime edemiyor karşımda. Gönderdiğim dilekçenin bir kopyasını da btk ya göndereceğim. Taleplerimle ilgili yasal süreleri biliyorum ve bunlara uyulmazsa her yolu kullanıp biri adsl konusunda çevremi bilgilendireceğim.

Halim 67 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Halim02 Mayıs 2013

    firmayı btk'ya şikayet ettim.

  • Halim02 Mayıs 2013

    firmanın müşteri hizmetlerini her gün sabah ve akşam arıyorum. tüm elemanlar işlemlerimin hızlandırılması için ilgili birime mail attığı, önceliğini yükselttiğini belirten bir yalandan bahsediyor. en son kapatırken allah sizin belanızı versin diye kapattım telefonu. türkiye'de böyle bir firma yok. eşi benzeri yok. işlemleri sabote etme konusunda, müşteriyi çıldırtma konusunda ve müşteri memnuniyeti konusunda. umarım herkes abonelikten çıkar da kapanır bu şirket.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön