15 Nisan 2013

Vodafone Net Üyelik İptal İşlemi ve Modem Teslimi!

Biri. net kullanıcısıyken hızımı azaltmak istedim. Vodafone azaltmamın mümkün olmadığını söyledi. Bunun üzerinde üyeliğimi iptal ettirmek istedim. İnanılmaz prosedürler ortaya çıktı. Dilekçe yazmamı istediler. Faksla atayım yada maille atayım dediysemde öyle olmazmış. Hani amaç işi zorlaştırmak ya!Kargoyla verdikleri adrese yolladım.

Dilekçemi işleme koydurana kadar en az 10 kez iletişime geçtim. Sonunda kurtuldum vodafone dan derken modemlerini istediler. Gelin alın dedim. Çarşamba geleceğiz dediler kimse gelmedi ve şimdi bana 50 tl modem faturası düzenlemişler. İtiraz edince modemi yollayın faturayı silelim dediler. Ama yollama ücretini de bana yüklediler! Cezamız!

Volkan 101 Okunma

Cevaplar

  • Volkan14 Ağustos 2014

    Buradaki şikayetleri dikkate alır gibi yapıp standart bir yazıyı cevap şekline getirip kopyala yapıştır yöntemiyle vodafone dan ne kadar şikayetçi varsa hepsine yazıyorlar. İngilizler işte bu vatanı savaşla değil kapitalizmle ele geçirme yolundalar...

  • Volkan18 Nisan 2013

    Gerekli bilgiyi veriyorsunuz. Ama benim sorunumu çözmüyorsunuz... Benim sorunum modemi yollama ücretimdir. Bu modemi bana kurarken ücretsiz kurdunuz. Üyeliğim bittiğinde ne olacak dediğimde en yakın Arçelik beko şubesine bırakılacak dendi. Biri net el değiştirip Vodafone olunca bu durum değişmiş olabilir. Ama nasıl biri netin verdiği modem hakkında hak iddia edebiliyorsanız, onu almak içinde gerekeni yapmalısınız. Hemen adıma fatura yapıp beni borçlandırma ne demek oluyor? Eğer kurye anlaşmanız bittiyse yeni anlaşma yapın. Yada ben alıcı ödemeli göndereyim siz ödeyin. O arayın diye verdiğiniz numaradan, çözüm oluşturmaktan çok sadece prosedürü okuyorsunuz. Müşteri memnuniyeti sizin için çok önemliyse modemi almak için kargo ücretini şirket yüklenmeli. Yani müşteri memnuniyeti sadece lafla olmuyor. Benim gibi yüzlerce insan aynı konudan mağdur. Siz hala müşteri memnuniyeti sağladığınızı düşünmeye devam edin...

  • Vodafone Net Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmış olup, süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verildiği görülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön