Vodafone Net Üyeliğimin Yasal Süre İçerisinde İptal Edilmemesi!

Furkan E. |

20 mayıs 2013 tarihinde üyeliğimin iptal talebini müşteri hizmetlerini arayarak sunduğumu, 22 mayıs tarihinde dilekçem ve kimlik fotokopimin ellerine geçtiğini biri. net müşteri hizmetlerinden teyit ettim. Yapılan sözleşmeye göre 7 gün içinde hattımın iptal olacağını ve portumdan çıkacaklarını söylediler.

Ama bugün 8. gün olduğu halde iptal edilmedi. Müşteri hizmetlerini her aradığımda "gerekli yönlendirmeleri sağlıyorum" gibi klasik bir cevapla karşılanıyorum. İşim gereği internete ihtiyacım olup, vodafone hattımı iptal edince Ttnet'e üye olacağım. Fakat şu anda bir mağduriyetim söz konusu. 10 dakika içinde tamamlanan üyelik, 7 günde nasıl iptal edilemez bilemiyorum. Bu kabul edilmez. Edilemez.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Haziran
  12:56

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.