25 Aralık 2013

Vodafone Net Tarife Konusunda Yanıltıcı Bilgi Verdi!

Maalesef fi Vodafone interneti kullanmaktayım. Faturalarımın yüksek gelmesi sebebi ile müş. hiz. aradığımda 1 yıl taahhüt verirseniz ilk 6 ay %50 ikinci 6 ay normal fatura ödersiniz şeklinde teklif sundular. Bende kabul ettim, bu tarifeye geçtiğimde Voipe özelliğimin kapatıldığını gördüm. Müş hiz. yetkilisini aradığımda bu tarifede Voipe özelliğinin olmadığını söylediler. Beni yanıltarak tarifemi ucuzlatmak iş değildir.

Yarın başka firmaya dilekçe verip Vodafone' u iptal ettireceğim.Tanıdığım herkese Vodafone'nun yaptığı durumu anlatacağım. Gerçi Vodafone için 1 müşterinin ne kadar önemi vardır bilmiyorum ama Vodafone benim için bitmiştir.

Dursun 87 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi02 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimize bilgi verilmek için aranmış,ulaşılmamıştır. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Dursun30 Aralık 2013

    Herhangi bir çözüm olmamıştır.Tarafıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön