Vodafone Net Taahhüt Edilen Hizmeti Alamıyorum!

Ezgi K. |

Baç gün önce tarife değişikliği için Biri ADSL'e başvurdum. Tarife 50 gb'a kadar, 8mbit hızlı İnternet paketi idi. 24 saat içinde 8mbit hıza kavuşacağım söylenmişti. Fakat üzerinden 4 gün geçti, jetfatura.com'da tarifenin parasını ödemiş, 50 gb lık adil kullanım kotasından kullanmaya başlamış görünüyorum fakat hızım hala 1 mbit.

Müşteri hizmetleri sürekli kontrol ediyorlar ve hızımın 1 mbit olduğunu doğruluyorlar. Fakat ekrandan yapabilecekleri bir şey yokmuş, bana 2 ila 48 saat arasında geri dönüş yapılacağını, bunun teknik bir hata olduğunu vs söylüyorlar. Teknik bir arıza beni ilgilendirmiyor, bana 24 saat içerisinde tarife değişikliğinin gerçekleşeceği söylenmişti.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  10:19

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.