31 Ocak 2015

Vodafone Net Süper Net Bir Türlü Bağlanamadı!

Yaklaşık olarak 12 Ocak 2015 tarihinde Vodafone'u arayarak süper net internet kampanyasından yararlanmak istediğimi söyledim. Gerekli işlemlerin hallolması 17 Ocak 2015'e kadar sürdü. Bağlantının kurulmaması üzerine aradığımda 3-8 iş günü değil 7 ila 12 iş günü olduğunu benim işlemimin bitmesi için bir adımın kaldığını gördüklerini birkaç gün içinde bağlantının yapılacağı müşteri hizmetleri tarafından söylendi.

Ancak bir gün sonra Vodafone'dan bir mesaj geldi. Mesaj da servis sağlayıcının başvurumu kabul etmediği işlemlerin tekrar başlatıldığı yazıyordu. Bunun ne anlama geldiğini öğrenmek için aradığımda bu konuyla ilgili beni bilgilendireceklerini söylediler. Hala bağlantı yapılmadı.

Harun 1.286 Okunma

Cevaplar

  • Harun20 Şubat 2015

    Şikayetimle ilgili kimse benimle temasa geçmedi. İnternet bağlamadılar. Müşteri kaybetmek hiç önemli değilmiş çok ilginç. Ben de vaz geçtim zaten.

  • Vodafone Net Temsilcisi31 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön