12 Nisan 2013

Vodafone Net Sözleşmem Bitti Abonelik İptali İsteğim Bitmedi!

Eylül 2012 tarihinde biten sözleşme süremin ardından 12. 04. 2013 tarihinde aboneliğimin iptali için müşteri hizmetlerini aradım. Memnun hizmet aldığım ender kuruluşlardan birisi iken son talebimi dolambaçlı yollar sunarak zora sokan biri adsl internet sağlayıcımdan şikayetçiyim.

Gelecekte tercih sebeblerimin arasında yer alacakken ve tavsiye edebileceğim bir marka olmuşken bu son hamlesi ile kesinlikle gözümden düştü. Abonelik iptalimin gerçekleşebilmesi için içeriği belli olmayan iptal dilekçe mi? ve kimlik fotokopisini 10 gün içinde vodafone. net merkeze posta yoluyla iletmem gerekiyormuş? Telefondaki müşteri temsilcim iptal işlemimin gerçekleştiğini söyledi? Telefonu kapatınca sms geldi?

Volkan 99 Okunma

Cevaplar

  • Volkan12 Temmuz 2013

    Yaklaşık üç aydır yeni taşınmış olduğum adresimi ve hizmet alacağım telefon numaramı sisteminize bir türlü geçirememiş olup bana boş yere fatura ödetiyorsunuz. Müşteri Hizmetlerini aradığımda bilgilerimi güncellemek için her bir yeni bilgi adımı için ayrı ayrı aramam gerektığı söylenmekte. Abonelik iptali için 500 tl para istenmektedir.

  • Volkan12 Temmuz 2013

    hizmetini alamadığım ürünün faturasını ödüyorum hem de aylardır yeni adresimizi ve telefon numaramızı bir türlü sistemlerine geçiremediler.

  • Vodafone Net Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön