08 Mayıs 2013

Vodafone Net Soket Takılı Kalmış, Kalmaya da Devam Ediyor!

Geçen sene Manavgat'taki yazlığımız için Vodafone (Biri Adsl) ile yazlıkçı internet kampanyası ile 3 aylık "kendi kendine kapanan" internet bağlatmıştım. Süre Aralık 2012 gibi doldu ve hat kapandı. Ama aslında tam olarak kapanmamış! Hala "port" (soket) denilen şey, Vodafone portu üzerine takılı imiş.

Bu yıl yazlık internet kampanyası yapmadıkları için bende D-Smart'tan bağlatma yoluna gittim. D-Smart, bana hattımın başka bir firma üzerinde göründüğümü, bu firma ile bağlantı kurup port'larını almaları gerektiğini Vodafone'a şahsen iletmem gerektiğini bildirdiler, bu işide yaptım. Aradan 10 gün geçti diye tekrar aradım, her sefer olduğu gibi Vodafone "ilgileniyoruz" diyerek gene beni, oyalıyor!

Cemal 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimize sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön