02 Mayıs 2013

Vodafone Net Soket Takılı Kalmış!

Geçen sene Manavgat'taki yazlığımız için Biri (Vodafone) ile yazlıkçı internet kampanyası ile 3 aylık "kendi kendine kapanan" internet bağlatmıştım. Süre Aralık 2012 gibi doldu ve hat kapandı. Ama aslında tam olarak kapanmamış! Hala "port" (soket) denilen şey takılı imiş. Bu yıl yazlık internet kampanyası yapmadıkları için bende Smile adsl'den bağlatma yoluna gittim.

Fakat, bana hala başka bir internet sağlayıcı firma üzerinde göründüğümü, bu firma ile bağlantı kurup port'larını almaları gerektiğini Vodafone'a şahsen iletmem gerektiğini bildirdiler. Mecburen bu işinde yaptım. Fakat hala portlarını almadılar. Aradan 4 gün geçti bu sabah tekrar aradım. Hala, oyalanıp duruyorum.

Cemal 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön