13 Mayıs 2013

Vodafone Net Sıfır Memnuniyet!

Grundig laptop aldım yanında 2 yıllık Biri Adsl aboneliği verdiler. Sürekli bir aksaklık ve yavaşlık. Abonelik sözleşmesi bittiğinde kapattırmak istedim. Müşteri hizmetlerini aradım fakat dakikalarca telefon başında bekleyip durdum. O yetmezmiş gibi bana modem parası çıkardılar. Koskoca Aydın'da bir ödeme noktası bulamadım.

PTT ye gitsem ek işlem ücreti keseriz dediler, bankadan ödeyim dedim o keza. Müşteri hizmetleri aradı beni bir şeyler söylemeye çalıştılar pat diye telefonu yüzüme kapattılar. Soru sorduğumda bu konuda bilgimiz yok beyefendi dediler.

Geçen gün tekrar beni aradılar ve borcum olduğunu söylediler. Sonra pat diye yine yüzüme kapatıldı. Arıyorum bağlamıyorlar beni canlı kanlı birine ne yapacağımı şaşırdım.

Ayhan 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön