25 Şubat 2013

Vodafone Net Nakil Talebimi Gerçekleştirmiyorlar!

Biri İnternet adı altında hizmet veren Vodafone Net'in Internet/Adsl kullanıcısıyım. 24234556** numaralı hattaki internet bağlantımı, 32236510** numaralı hatta nakil işlemi için 02165561** numaralı iletişim numarasını 11 Şubat tarihinden beri aramaktayım. Bana ilk önce 7 (yedi) iş günü içerisinde nakil işleminin gerçekleştirileceğini bildirmelerine rağmen; bu gün itibariyle hala isteğimi gerçekleştirmemektedirler.

Nerdeyse hergün aramaktayım. Son iki aramada telefondaki görevliler "en yakın zamanda" ve "telefon görüşmesinin ardından bizzat ilgileneceklerine" dair beyanlarda bulunmalarına rağmen, sorun sonuçsuz kalmaya devam etmektedir. Bu resmen müşteriyi saf yerine koymaktır!

Bora 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön