Vodafone Net Nakil İşlemim Yapılmadı!

Gürel Ö. |

Ev değişikliği nedeni ile Vodafone Net hizmetini diğer taşındığım eve nakil yaptırmak istedim taşınmadan yaptırayım dedimki hemen açılsın. Aradım siz taşındıktan sonra tekrar arayın dediler bir alaka bulamadım. Taşındıktan sonra aradım 2 ila 5 iş günü içerisinde açılır dediler yaklaşık 15 gün oldu halen açılmadı. Müşteri hizmetleri desen sıfır biri abonesi olduğum için pişmanım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ocak
  10:30

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gürel Ö.
  09 Ocak
  12:20

  08/01/2014 tarihinde aradığımda vodafone net hizmetlerinden adının burhan olduğunu söyleyen müşteri hizmeti şikayet var.com a yazdığım şikayet üzerine halen bekletilmek teymişim.Şaka gibi ya şikayet ettiğim için beni bekletiyorlarmış o yüzden işlemler devam ediyormuş bu nasıl bir hizmet anlayışıdır 1 ay oldu artık internet hizmeti halen alamıyorum

 • Gürel Ö.
  27 Aralık
  19:51

  kesinlikle hiç memnun değilim