Vodafone Net Müşteri Temsilcisinin Tavrı Hiç Hoş Değil!

Pinar Y. |

Sizi en az 10 kere 5324317*** nolu telefonumdan aradım. Hattımız çok sık kesiliyor. Bu sorunu çok uzun zamandır yaşıyoruz ve artık çıldırmış durumdayım. Hat sahibi annem taahhüt verdiği için aboneliğimizi kapattıramıyorum.

13. 07. 2013 saat 23. 00 cıvarlarında B** isimli bir kişi ile konuştum. Telefonu suratıma kapattı. Bu nasıl bir hizmet, bu nasıl bir hakaret. Nasıl olur da personeliniz telefonu suratıma kapatır. Ben sizi 10 kez aramak zorunda mıyım? Yetkili ortada yok, personel telefonu suratıma kapatıyor. Bu kuruluşun bir sahibi yok mu?

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Temmuz
  14:34

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırmanın yapılabilmesi için kendisine e-mail atılarak bilgi istenmiştir.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.  Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.  Saygılarımızla,

  Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.