05 Şubat 2014

Vodafone Net Müşteri Hizmetlerinin Kampanyadan Haberi Yok!

ADSL + Telefon 12 Ay indirimli diye bir kampanyaları var müşteri hizmetlerinin haberi yok. Müşteri kazanmak için pek çok şey yapılır değil mi? Reklamlar, çeşitli pazarlama yöntemleri falan talan. Ben ise kendi çabalarımla bahsi geçen kampanyanıza geçmek için; deyim yerinde şüphe olmasın "çırpındım". Müşteri servisini arıyorum; Hanımlı Beyli "yahu bizde böyle bir kampanyamı var? biz cep telefonu şeyi değil miydik" demedikleri kalıyor.

Nir az zorlayınca çeşitli numaralar veriyorlar. Birisi Arçelik bayi, bir diğeri Türk Telekom. Ertesi gün arıyorum yanlış telefon numarası vermişsiniz diyorum. "Evet efendim olabilir" diyorlar. He he he doğrudur saflık bende.

Ben bu kampanyadan faydalanmak istiyorum!

Akın 101 Okunma

Cevaplar

  • Akın 08 Şubat 2014

    Yoğunluk nedeniyle cevap yazamadım. Dönüş yapıldı. Teşekkür. Temsilciniz Hülya hanım yardımcı olmaya çalıştı; kaydımı almaya çalıştı. Fakat sistemsel nedenlerden dolayı başaramadığını belirtti. Sonrasında bana en yakın vodafone temsilcisinin telefon numarasını verdi. Numaranın sahibi Erhan isminde birisi. Hülya hanım bu kişiye "Vodafone genel müdürlüğünden malum kampanya nedeniyle arandığınızı söyleyin o size yardımcı olacaktır" dedi (daha zarif bir üslupla. Ben özetledim sadece.). Bende vermiş olduğu telefondan Erhan beyi aradım. Erhan kampanyadan bir haber tabi. Erhan: "ben vodafone kurumsal müşterilere bakıyorum isterseniz bu konuda yardımcı olabilirim" dedi ve başka bir kampanyası varmış Vodafone'un ilk 5 ay ödeme sonraki aylar öde diye. Fazla dinlemek istemedim zaten "haberiniz yok sanırım kampanyadan" dedim ve teşekkür edip konuşma sonlandı. Bunca kelamın neticesi çalışanlarınızın bir kısmının bu kampanyadan haberi yok. TürkTelekom ve TTNET'ten kurtulma çabalarım neticesinde sizi eleyip diğer iki firmadan birisini denemek istiyorum. Bu arada Vodafone'u tercih etmemde ki neden ise tahütü 12 ay ve 24 aylık seçenekler halinde sunmanızdı. 12 ay tahüt bana çok makul gelmiş ve tercih etmiştim. Fiber sistemin olmadığı bölgelerde kampanyanız bütünüyle başarılı gerçektende. Tabi benim tecrübelerim neticesinde sadece teoride. Bir türlü eyleme geçilememiş olması üzücü. İyi çalışmalar.

  • Vodafone Net Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön