Vodafone Net Müşteri Hizmetleri İlgisiz!

Ayhan K. |

Vodafone'dan yalın ADSL internet başvurusu yaptım. Her şey ayarlandı ama internete bağlanamadım. Müşteri hizmetleri ile 10-15 kez görüştüm.
Bir sonuca varamadım neymiş alt yapı hizmetleri yapılmadı görünüyormuş. ADSL kablosu modem bende mevcuttu. Sadece gelenler bağladılar gittiler.
Modem arayüzünden gereken ayarları da yaptım ama olmadı. Ya Türk Telekom'un hatası ya da müşteri hizmetlerinin ilgisizliği.

Türk Telekom'u arayıp da sorabilirlerdi. Zaten müşteri hizmetlerine bağlanana kadar beklemesi cabası Süpernet olan yoğun ilgiden dolayı falan filan
28 saat geçti hala bir şey yok. Üstelik internet sağlayıcı adı ve şifresini müşteri hizmetlerinin alt menülerinden kendim aldım.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  18:06

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.